Lamborghini Huracán LP 610-4 t

Kancelaria Upadłość Konsumencka

Kancelaria Upadłość Konsumencka
Kancelaria Upadłość Konsumencka
https://zenwriting.net/crookcause4/kancelaria-upadlosc-konsumencka-m64n
https://postheaven.net/poradaprawna201/kancelaria-upadlosc-konsumencka-m70h
https://www.openlearning.com/u/cousincannon9/blog/KancelariaUpadoKonsumencka

Kancelaria Upadłość Konsumencka Upadłość konsumencka w sądowych orzeczeniach z 2016 r.



Odwiedzając fora o problematyce finansowej i kredytowej coraz systematyczniej możemy się natknąć na zapytanie, co to jest upadłość konsumencka. W tym krótkim paragrafie będę się starać rzucić trochę światła na powyższe zagadnienie. W zwykłych słowach możemy, bowiem mówić o przeprowadzeniu bankructwa. Instytucja ta była znana już uprzednio w rodzimym systemie prawnym, niemniej jednak do tej chwili mogły z niej skorzystać jedynie podmioty prowadzące działalność gospodarczą (np. spółki akcyjne). Obecnie (a dokładniej z końcem grudnia 2009 r.) o obwieszczenie upadłości mogą się starać także osoby indywidualne - konsumenci.

Aczkolwiek, żeby upadłość konsumencka stała się faktem każda osoba, która się o nią stara musi spełnić wiele przesłanek. Wstępnie powinno się uwidocznić, że jesteśmy niewypłacalni (znaczy to, że ze swoich przychodów nie jesteśmy w stanie regulować naszych comiesięcznych zobowiązań - klasyczny przykład jednostek, które wzięły sporo deklaracji i sumy rat przewyższają pozyskiwane dochody). W dalszej kolejności w treści uzasadniania wnioski, jaki będziemy składać w sądzie musimy wskazać, że zadłużenie powstało w sposób przez nas niezawiniony, np. padliśmy ofiarą oszustwa lub pożyczek o lichwiarskim charakterze.

Upadłość konsumencka to sprawa rzeka i przy składaniu stosownego wniosku potrzebna jest fachowa wiedza. Wobec tego stosownym wyjściem jest korzystanie z pomocy kompetentnego pełnomocnika w osobie mecenasa lub radcy prawnego.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE